ATER KURUMSAL Ater Mobilya

Hakkımızda

 

Ater Mobilya Kimdir ?

Ater Mobilya 34 yıldır mobilya sektöründe üretim ve mağazacılık firması olarak faaliyette olan kurumsal bir şirkettir.

 

Bayimiz Olabilirsiniz ?

info@atermobilya.com mail adresimize firma bilgilerinizi, tecrübelerinizi bir cv tarzında Ater Mobilya mail adresimize gönderebilirsiniz.

 

Ater Mobilya'ya Neden Güvenmeliyim ?

İstanbul'da ikamet ediyorsanız Modesa Mobilyacılar Çarşısında bulunan büyük metrekareli mağazamıza ziyaret ederek hayalini kurduğunuz, yüzlerce farklı tarzlarda olan ürünlerimizi bütçenize uygun fiyatta siparişinizi verebilirsiniz.

 

Ater Mobilya'yı Neden Tercih Etmeliyim?

Ater Mobilya çalışan görevliler ile çözüme odaklı hizmet politikasını tam anlamıyla kendine benimsemiş ve aile şirketi olmamızın avantajıyla tüketicilere hizmet veren kurumsal bir firmadır.

 

MAĞAZAMIZ

 

Ürünlerinizi İnceleyebileceğimiz Bir Mağazanız Var Mı ?

Ater Mobilya butik sistemi tarzında çalışmaktadır. Büyük metrekareli 1 tane  mağazamız bulunmaktadır.

Bu mağazamız da internet sitemiz üzerinden, facebook sitemiz üzerinden, instagram sitemiz üzerinden beğendiniz birçok ürünü inceleyebilirsiniz.

 

Mağazanızda Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Mağazamıza gelerek tecrübeli satış danışmanlarımız ile beğenmiş olduğunuz ürünleri gezerek, hakkında bilgi alarak, alternatifleri değerlendirerek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler stoklu olmadığı için size iletilecek termin süresine göre üretilip adresinize teslim edilecektir.

 

Mağazalarınızda Tüm Ürünlerinizi Görebilir Miyim ?

Sitemizde gördüğünüz, tarzınıza uygun her modeli mağazamızda göremessiniz nedeni ise sayıca gerçekten fazla olmasıdır.

Bu nedenle sitemiz üzerinde beğenmiş olduğunuz her ürünü mağazalarımızda bulamayabilirsiniz. Ancak benzer renklerde, kalitede ve özelliklere muadil ürünlerle kıyaslama yaparak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Mağazalarımız Ne Zaman Açık ?

Haftanın her günü 09:00-20:00 saatleri arasında mağazamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA

 

Ürünleriniz Garantili Mi ?

Tüm ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

 

Üretim Süresini Kısaltabiliyor Musunuz?

Mağazamızda ve sitemizde satış danışmanımızın size verdiği süre maximum süre olarak belirlenmiştir.

Çok acil teslimatlarda Mağazamızı arayarak satış danışmanlarımız ile muhattap olursanız kesin sonuç olmamamak amacıyla fabrikamız ile görüşerek ürünün hızlı hazırlanma konusunda yardımcı olunabilinir, ancak teslimat ilinize olan sevkiyat tarihi ve süresi önemlidir.

 

Ürünlerde Renk Değişikliği Yapılıyor Mu ?

Sipariş edeceğiniz ürüne göre ürünün döşeme renginde değişiklik yapabiliriz. Alternatif renk seçenekleri konusunda satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Ürünlerde Parçalı Satış Yapılıyor Mu ?

Ürünlerimizde istediğiniz parçaları istediğiniz adette satın almanızı için özelleştirmeler gerçekleştirdik. Bu tarz ürünlerde parça seçeneğini seçerek de sipraiş oluşturabilirsiniz.

 

Özel Ölçü Ürün Yapıyor Musunuz ?

Ürün detaylarında belirtilen özel ölçü çalışabilen ürünler dışında özel ölçü üretim yapmıyoruz.

 

Ürünün Kalitesine Nasıl Güvenebilirim?

Üretimden çıkan her ürüm kalite kontrol ekipleri tarafından gerekli son kontrolleri yapıldıktan sonra paketleme işlemine geçilip sizlere ulaştırılmaktadır. Bu sebeple mağazalarımızdan ve internet sitemiz üzerinden gördüğünüz tüm ürünler üretim hatalarına karşı Ater Mobilya tarafından güvence altına alınmıştır.

 

Ürünleriniz Stoklu Mu ?

Ürünlerimiz siz sipariş verdikten ititbaren en geç 3 gün içerisinde size özel olarak ürettirmeye başlıyoruz. Genel olarak stoklu çalışmamız bulunmamaktadır.